Rob's Interview with Style Magazine- Italy.

26. března 2011 v 11:49 | Pupp |  Robert Pattinson - Interviews
Zde máte scany z Italského časopisu Style Magazine, kde je interview s Robertem. Část z toho, ale opravdu malou, protože ten rozhovor je strašně dlouhý (typičtí Italové), je v celém článku :).


Poté, co jsi byl označen jako dospívajicí idol, jsi ozkoušený jako opravdový herec.
Měl jsem možnost jednat s Christophem Waltzem a já jsem se zamiloval do Marleny (Reese), což je jeho manželka. Cestování s cirkusem, navštěvuji oblast Ameriky daleko od Holywoodu. V tom filmu jsou tamné tajemství, stejně jako v životě. A je tam myšlenka o záchraně lásky, ve které já věřím. Nejsem cheesy, ale mám romantickou duši.

Vycházíte dobře s dívkami?
Vyrůstal jsem se dvěma staršími sestrami, a já mám velkou úctu k ženám. Nesnáším nedostatek průdernosti, já se nudím, když jsou lidé honosní k jejich tělům. Sex a cit pro mě jdou vedle sebe.

Co děláte na internetu?
Praktické využití. Můj oblíbený film minulého roku byl The Social Network, jednoho dne bych chtěl pracovat s Davidem Fincherem. Všechno, co dělá, je zajímavé, on dostal to nejlepší z herce, kterého obdivuji, Jesseho Eisenberga.

Jak důležitá byla vaše rodina ve vašem vzdělání?
Mám solidní rodinu: Dvě sestry, Lizzie je muzikant jako já, ano, já hraji na klavír a na kytaru a dokonce jsem psal písně pro Twilight. Já nadále zůstanu Angličan, já si stále pamatuji své dny ve veřejné škole, Harrodian, kde jsem nebyl mimořádný student, ale vždy zvědavý a otevřený kulturní rozmanitosti. Moje rodina mě naučila smysl pro realitu, povinnosti, odmítnutí jakékoliv hysterie, a já jsem nikdy nepovažoval, že jsem lepší než Američané, protože jsem z Londýna. Nenávidím každý druh snobství: Za tím je často rasismus.

My víme velmi málo o vašem životě. Jako člověk a herec; jak byste charakterizoval sám sebe?
Můj otec Richard prodával auta řady let, moje matka pracuje jako agentka v zábavním průmyslu. Začal jsem působit téměř náhodou ve škole - hrál jsem v kapele. Nikdy jsem nežádal o přílis mnoho oblečení a boty, a nikdy jsem nebyl kariérista a nikdy nebudu. Četl jsem hodně a pořád čtu; moji oblíbení jsou rušští spisovatelé, Dostoevskij, Nabokov,... Na place si ze mě dělají srandu, protože si vždycky čtu. V poslední době jsem četl opět mého oblíbeného anglického spisovatele, Martina Amise. Jeho knihy jsou mimořádné účty současného života a psychologie.

Je to opravdu jenom výběr pár otázek z rozhovoru, ale i tak, pokud budete kopírovat, uveďte jako zdroj ikonku, kterou můžete vidět v menu. Zabralo mi to dost času, proto bych to ocenila. Díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 selygomezz selygomezz | Web | 26. března 2011 v 11:54 | Reagovat

Na mé stránce dělám soutěž o Snob a ty maš šanci vyhrát určitě se prihlas.a moc krasnej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama