Rob about Breaking Dawn

26. března 2011 v 18:32 | Pupp |  Breaking Dawn - News
"Breaking Dawn" natáčení je určitě nejtajnější ze všech čtyř (pěti) filmů. Objevilo se minimum set fotek a herci nemají velmi dovoleno mluvit o filmu. Rob trošičku přece prozradil.

Lvi, tygři a medvědi! Skutečné zvířata, ne speciální efekty, v novém cirkusovém filmu Water for Elephants s Robertem Pattinson a Reese Witherspoon. Se všemi těmito šelmami, které se po setu proháněly, nikdy neuvěříte jakého zvířete se Pattinson bál nejvíc.


Koně.

Děsivější než házet maso do klece lva? "Musel jsem se nechat shodit z koně. Bylo to hrozivé," řekl pro Andreu Mandell z USA TODAY. "Byl to jen zlomek vteřiny, ale byl to dospělý hřebec .... Jsem poměrně vyděšený z koní. Jsem rád, že jsem na žádném nemusel jezdit. Nejsem v jízdě na koni velmi dobrý."

Během krátké přestávky od Breaking Dawn natáčení nám také nabídl nějaké klepy o Edwardu Cullenovi. Hlavní příběh je "zatím jiný", "říká." Opravdu odlišný od předchozích.Některé dny se jen tak dívám a ptám se 'Jak může být toto PG-13?' "Řekl se smíchem." Je to naprosto směšné. "

Nečetli jste čtvrtý Twilight román? Pak nepokračujte dál.

Robert potvrdil, že on a Kristen již natáčeli scény porodu, a řekl, že natáčení bylo "trochu vtipné."

Vysvětluje: "Musela mít na sobě celou dobu ty těhotenské šaty, to bylo pro ni zřejmě ještě více nepříjemné," řekl. Ne jediná změna, kterou na Belle uvidíte.

"Nemohu toho hodně říci, ale něco tam je, hlavně ke konci filmu, je jako úplný opak ostatních filmů," říká. "Chci tím říct, že je to jiná osoba, což je cool. Vypadá docela jinak. Z nás všech vypadá asi jako nejpřesvědčivější upír."

Co tím přesně myslel? "Mnozí z nás vypadají, jakoby jsme byli z Marsu," řekl. "Ona je nejmenší, ale hodí se na upíra."

Breaking Dawn svatba je naplánována na duben. "To je také náročná scéna," řekl nám.Nezmiňujíc množství paparazziů, kteří se budou pokoušet zachytit Bellu a Edwarda jako kráčejí uličkou. "Ve Vancouveru to bylo zatím OK, co se týká lidí, kteří se pokoušejí něco získat," říká Rob. "Mám pocit, že svatba bude obléhána." Mluvíme o drahých záběrech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama