Entertainment Weekly

26. března 2011 v 10:12 |  Water For Elephants
Na obálce nového Entertainment Weekly se objeví Robert společně s Reese Witherspoon. Časopis má pro fanoušky i rozhovor, část z tohoto rozhovoru najdete níže. Pod perexem máte taky nový photoshoot od Jamese White, kde společně opět pózují Rob s Reese a slonicí Tai.


Twilight fanoušci, odhodlejte se: Robert Pattinson vypadá právě tak dobře jak se jeví na plátně. Ale nepleťte si ho s jeho hloubavý postavami - 24-letý herec je překvapivě otevřený, výmluvný a snadno se rozesměje. Pattinson minulý týden mluvil s EW o jeho novém filmu Water for Elephants, ve kterém hraje veterináře v pojízdném cirkusu, který se zamiluje do hlavní hvězdy, kterou hraje Reese Witherspoon. Také vyprávěl o tom, jak by mohla vypadat jeho budoucnost, když skončí Twilight. "Nikdy nemůžete předvídat co publikum chce nebo jak si udržet kariéru," říká, "jinak než dělat to, o čem si myslíte, že je cool." Pattinson se však směje, "Vlastně obvykle lidé nesnášejí to, o čem si já myslím, že je cool."

Natáčení posledních dvou částí Twilight ságy skončí příští měsíc a je jedna věc, která Robertu chybět nebude - kontaktní čočky, které musel kvůli Edwardovi nosit. "Můj Bože, budu rád když je naposledy uvidím," říká. "Vlastně chci získat nějakou trhavinu. Chci je na něco proměnit, abych je mohl zabít. Je to pro mě tak trapné - po tolika letech je to každé ráno to samé. Každý zjistil jak na ně, ale pořád jsou tam dva lidé, kteří mě musí držet, protože to nedokážu udělat sám. "
Za fotky, rozhovor i informace děkujeme http://twilight-web.org/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti náš blog?

Ano.
Ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama