Did you know...?

23. března 2011 v 15:58 |  Eclipse - Miscellaneous
Věděli jste že ..

... se během natáčení třetího dílu Zatmění vypilo 20 000 balení Redbullu a snědlo 1,5 tuny pravých amerických hamburgerů ?
...Kristen s Robem do sebe neustále ryli a pošťuchovali se tak dlouho, až to Kristen nevydržela, urazila se a týden s Robem mluvila jen podle zadaného scénáře, ani slůvko navíc ?
... Taylor využil situace a snažil se Kristen maximálně přiblížit, hodně si spolu povídali a vůbec většinu času trávili spolu ?
... Rob zase tvořil nerozlučnou partičku spolu s Kellanem Lutzem a Ashley Greene ?
... trvalo skoro tři hodiny, než maskéři nastajlovali jednoho herce tak, aby byl připraven jít na plac ?
... herci místo z útesů, ze stromů a podobně skáčou hezky do měkoučkých matrací ?
... Kellan musel brát na natáčení svého pejska, aby nebyl doma sám a smutný ?
... se herci museli naučit nasazovat nové speciální barevné oční čočky a nikomu to nešlo ? První se to naučil šikula Taylor a nikomu nechtěl prozradit, jaký na to má trik ?
... jako největší spáč byl vyhlášen Jackson Rathbone, kterého prý musel chodit budit sám režisér, protože nikoho se nebál víc, a kdykoli ho vzbudil někdo jiný, tak to Jackson hned zalomil znovu ?
... mega filmová vila Cullenů ve Vancouveru na prodej za 3,3 miliony amerických dolarů ?
... Kristen vysklikla míčem okno jednoho z přívěsů ?
... Dakota Fanning se během natáčení naučila složit Rubikovu kostku ? ( obdivovala Justina Biebera , jak to zvládá rychle a chtělo to taky zkusit) ?
... Rob si musel dát od natáčení nedobrovolnou pauzu, protože mu po novém bělícím make-upu vyskákala na obličeji brutální vyrážka ?
... bylo pro herce absolutně nemožné opustit prostor natáčení bez bodyguardů, protože všude číhaly davy šílených fanynek ?
... se přijel na natáčení podívat nejslavnější James Bond, tedy v reálu Pierce Brosman, který se s Robem hodně spřátelil při natáčení filmu Nezapomeň na mě ? Ostatní herci byli z toho setkání nadšení!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natsumi Natsumi | E-mail | Web | 23. března 2011 v 16:08 | Reagovat

krásny blog ;-)
a tie informácie sú zaujímavé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama